Tenis v Deštné v roce 2014

V roce 2014 neměl oddíl tenisu v soutěžích zapojeno žádné družstvo, protože přetrvává nedostatek kvalitní mládeže i financí. Tenisové soutěžní družstvo nemáme v Deštné již třetím rokem.
Z bývalých hráčů našich družstev letos hráli soutěže již pouze Jan a Martina Zedníkovi.
Dokonce letos ani neprobíhaly žádné tréninky, protože poslední žáci, kteří ještě na podzim v roce 2013 trénovali, s tenisem již přestali. Byli to D.Píglová, K.Pravda a J.Šichta.
Proto Martina Zedníková z výše popsaných důvodů přestoupila do Sezimova Ústí, kde hrála KP II družstev dorostu, divizi dospělých za „A“ tým a KP II dospělých za „B“ tým. Družstvo dorostu skončilo na 3.místě ze čtyřech družstev. Družstvo „A“ dospělých skončilo v divizi předposlední z osmi družstev a družstvo „B“ dospělých skončilo na 4.místě z osmi družstev. Martina v zápasech dorostu ani jednou neprohrála!
Jan Zedník letos hrál divizi za Pelhřimov a již 10.rokem v Německu, tentokrát Bezirksklasse I za Ergolding. Pelhřimov skončil na 4.místě z osmi družstev. Ergolding skončil předposlední z osmi družstev.
Turnaje jednotlivců letos hrála pouze Martina Zedníková a to z časových důvodů (kvůli hokeji) jenom dva: – KP dorostenek a KP žen (vypadla vždy v 1.kole dvouhry i čtyřhry, u žen čtyřhru nehrála, protože neměla partnerku).
O prázdninách proběhlo v našem areálu tradiční tenisové soustředění. Byl to již 24. ročník.
V letní antukové sezóně Martina trénovala v Sezimově Ústí. V zimní sezóně trénovala v hale U Cíchů v Sezimově Ústí a na antuce v nafukovací hale v Otíně u Hronzů. Honza trénoval u Hronzů a v Č.Budějovicích na Libře.

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.